Kurum Profili

Ertuğrul Kardeşler

Firmamız 1971 tarihinden bu yana mefruşat ve dekorasyon konularında iç ve dış piyasaya hizmet vermektedir. Kurulduğu günden bu güne gelene dek sürekli daha iyiye yönelme arzumuz sayesinde, işçiliğimizde ve kalitemizde avrupa standartlarını yakalamaya çalışan firmamızın başarı öyküsü, siz değerli müşterilerimizin bizi ayakta tutma çabası ve gösterdiğiniz referanslardan ileri gelmektedir.
Temel prensibimiz müşteri memnuniyeti ve ülke ekonomisine katkıda bulunmaktır. Bu amaçla her geçen gün hizmet alanlarını ve amaçlarını büyütmektedir. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak, sorunlarını çözüm olmak bizim için gurur vericidir.
Hedefimiz en büyük değil, en iyi olmak; sizlerle dost olup sürekli güvenebileceğiniz bir çözüm ortağı olarak çalışmaktır. Ertuğrul Mefruşat Galeri firmamız 2011 yılından itibaren Zebra ve Stor Perde imalatına FASELLİ markasıyla devam etmektedir. Firmamız sizlere farklı desen ve kalitede olmak üzere 150 yi aşkın modelde üretim yapmaktadır. Ürettiğimiz zebra perdeler %100 yerli kumaş ve ithal mekanizmadan oluşmaktadır. Firmamızı diğerlerinden ayıran büyük özellik üretim yaptığı ürünlerin
5 Yıl Full Garantili ve özel fiyatlı olmasıdır.

TR
USA